У Зорі залишився останній шанс пробитися в плей-офф Ліги Європи

23 листопада 2017, 22:34
Зоря програла в гостьовому матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Європи Естерсунду 0:2 і тепер повинна перемагати в останньому матчі стадії Атлетік на своєму полі, щоб вийти до 1/16 фіналу

Рахунок залишався нульовим майже весь перший тайм, поки на 40-й хвилині Дмитро Гречишкін не відправив м'яч у власні ворота після передачі від Кертіса Едвардса.

Український колектив намагався відігратися, проте шведська команда діяла організовано й залишила небагато шансів супернику.

На 78-й хвилині Зоря пропустила другий м'яч, коли Саман Годдос точним ударом здалеку завершив свій прохід і тим самим приніс Естерсунду путівку до наступного раунду.

Оскільки в паралельному матчі цієї ж групи Атлетік на своєму полі виявився сильнішим за Герту 3:2, луганський клуб із шістьма очками опустився на третє місце. Для виходу в плей-офф підопічним Юрія Вернидуба тепер потрібна тільки перемога над Атлетіком 7 грудня у Львові.

Естерсунд - Зоря 2:0
Голи: Гречишкін, 40 (у свої ворота), Годдос, 78

Естерсунд: Кейта - Мукіібі, Пападжанопулос, Петтерсон, Сомі (Відгрен, 90+2) - Едвардс, Нурі, Баширу - Сема, Годдос, Геро (Менса, 85)

Зоря: Лунін - Опанасенко, Сваток, Гречишкін, Сухоцький - Харатін, Андрієвський (Бабенко, 61) - Караваєв, Гордієнко, Громов (Луньов, 46) - Юрі (Сілас, 72)

Попереджені: Едвардс - Сваток, Андрієвський, Караваєв, Бабенко

Напередодні матчу Ліги Європи проти луганської Зорі шведський клуб попросив жителів Естерсунда допомогти очистити домашній стадіон від в сніг, що випав.