Учасник Ліги Європи здобув третю перемогу в чемпіонаті України

31 серпня 2018, 22:18

Полтавська Ворскла, яка за підсумками минулого сезону пробилась у груповий етап Ліги Європи, перемогла одеський Чорноморець з рахунком 2:1 у стартовому матчі сьомого туру української Прем'єр-ліги.

Минулого тижня одеський клуб створив сенсацію, відібравши очки в Динамо, а сьогодні програв у Полтаві. Полтавці мали шанс відкрити рахунок у матчі ще в першому таймі, але на 24-ій хвилині Владислав Кулач не реалізував пенальті. Але Ворскла таки добилася свого на початку другого тайму. На 49-ій хвилині реабілітувавсяКулач, який вдало зіграв на добиванні, забивши головою.

Одесити відігрались на 63-ій хвилині. Справжній шедевр вдався Артему Чорнію, який зі штрафного поцілив точно в дев'ятку воріт Ворскли. Але одесити не зуміли втримати нічию і пропустили прикрий гол на останніх хвилинах - Рижук зрізав м'яч у власні ворота після прострілу з правого флангу.

Ворскла - Чорноморець - 2:1

Голи: Кулач, 49, Рижук, 87 (автогол) - Чорній, 63.

Ворскла: Шуст - Пердута, Чижов, Даллку, Артур - Шарпар, Скляр (Габелок, 74) - Кобахідзе, Кулач, Ребенок - Коломоєць (Карека, 68).

Чорноморець: Литовченко - Романюк, Рижук, Грачов, Трубочкін - Савченко, Смирнов - Леонов (Карноза, 46), Мусолітін (Татарка, 60), Чорній - Діденко (Коваль, 81).

Попередження: Скляр, Карека, Шарпар, Габелок - Трубочкин, Грачов, Смирнов.

На 24-ій хвилині Кулач не реалізував пенальті.

У попередньому турі Чорноморець зіграв унічию з Динамо з рахунком 1:1, а Ворскла програла Олександрії 0:2.