Україна втратила ще одного представника в єврокубках — відео

29 серпня 2019, 22:05

Луганська Зоря зіграла 2:2 на своєму полі проти Еспаньйола в матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи і за сумою двох матчів припинила боротьбу в турнірі.

Господарі мали шанси забити першими, але пропустили наприкінці півгодини гри з гаком. Дардер навісив на Феррейру, і м’яч після його удару головою від стійки влетів у ворота.

Проте, на початку другого тайму луганська команда зуміла відновити рівновагу. Ледньов технічно перекинув Калеро і опинився на ударній позиції та пробив у кут воріт без шансів для Дієго Лопеса.

Але пройшло всього сім хвилин, і гості знову опинилися попереду. Зоря грубо помилилася в обороні, дозволивши Варгасу вийти один на один з Шевченком, і нападник переграв голкіпера.

До честі господарів, їм вдалося знову зрівняти рахунок. Русин, який вийшов на заміну, на замаху прибрав захисника і пробив в дальній кут.

Відео голів та огляд матчу Зоря — Еспаньйол

Тим самим Україна втратила свого другого представника в єврокубках після Маріуполя, який раніше також припинив боротьбу в Лізі Європи.

Україна залишилася з трьома представниками в єврокубках. Шахтар почне свої виступи з групового етапу Ліги чемпіонів. На груповій стадії Ліги Європи виступлять Олександрія та Динамо.

Зоря — Еспаньйол 2:2 (перший матч — 1:3)

Голи: Ледньов, 54, Русин, 78 — Феррейра, 34, Варгас, 62