Україна вирвала перемогу над Естонією в товариському матчі

14 листопада 2019, 20:59

Збірна України з футболу на своєму полі в Запоріжжі з рахунком 1:0 на останніх хвилинах вирвала перемогу над командою Естонії в контрольному поєдинку.

Господарі могли забити вже в дебюті гри, коли Ярмоленко ефектно п’ятою віддав на Болбата, той навісив на Бєсєдіна, а нападник Динамо головою пробив під поперечину, але голкіпер гостей удар витягнув.

Після цього жовто-сині довгий час не створювали настільки ж гострих моментів, хоча постійно тримали оборону суперника в напрузі, контролюючи хід матчу.

Лише в кінцівці першого таймі Соболь пробив повз ближню стійку після небезпечного наступу команди Андрія Шевченка.

Тиск на ворота збірної Естонії продовжився і після перерви, і свої шанси пробити їх втратили Безус, Болбат, а також Зеньов.

У підсумку команда України все-таки зуміла домогтися свого, коли на 90+2 хвилині м’яч після удару Безуса зі штрафного зрикошетив від Зеньова і влетів у дальній кут.

Україна — Естонія 1:0

Гол: Безус, 90+2

Україна: Лунін — Болбат, Пластун, Матвієнко (Шабанов, 46), Соболь — Шахов (Шепелєв, 76), Сидорчук (Іванисеня, 46), Коваленко (Буяльський, 46) — Ярмоленко (Швед, 66), Бєсєдін, Циганков (Безус, 46)

Естонія: Ігона — Камс (Теністе, 46), Баранов, Кууск, Пікк — Айнсалу (Антонов, 63), Крейда, Кайт (Вассільєв, 731) — Пурі (Калласте, 83), Аньєр (Сорга, 71), Ліівак (Зеньов, 63)

Попереджені: Соболь — Кайт, Баранов, Зеньов