Україна врятувалася від поразки в матчі з Нігерією

10 вересня 2019, 23:28

У товариській зустрічі збірна України на своєму полі з рахунком 2:2 уникла поразки проти Нігерії, програючи по ходу матчу 0:2.

Початок гри збентежив господарів поля, які грали в експериментальному складі. Івобі зробив простріл із лівого флангу на Арібо, а той в один дотик пробив повз Луніна.

Згодом гості мінімум тричі могли збільшити свою перевагу, перш ніж зробили це під кінець півгодини матчу з гаком. Це Осімхен реалізував пенальті за фол Караваєва.

Жовто-сині могли пропустити і після цього, але все-таки уникли розгромного рахунку і скоротили відставання на 78-й хвилині - Зінченко отримав пас від Караваєва і пробив у ближній кут.

Пройшла хвилина, і рівновагу було відновлено, коли Марлос вивів Яремчука на ударну позицію і після відскоку снаряд від голкіпера влучив у нападника та влетів у ворота.

У кінцівці поєдинку підопічні Андрія Шевченка могли вирвати перемогу, але втратили свої моменти. Україна не програє вже сім матчів поспіль.

Україна — Нігерія 2:2

Голи: Зінченко, 78, Яремчук, 79 — Арібо, 4, Осімхен, 34 (з пенальті)

Україна: Лунін — Караваєв, Бурда, Матвієнко, Соболь — Малиновський (Шепелєв, 73), Зінченко, Коваленко (Буяльський, 67) — Циганков (Коноплянка, 73), Мораес (Яремчук, 36), Ярмоленко (Марлос, 58)

Нігерія: Узохо — Айна, Еконг (Авазьєм, 87), Аджай, Коллінз — Арібо, Етебо — Чуквуезе (Бонавентуре, 82), Івобі (Есіті, 69), Калу (Саймон, 74) — Осімхен (Майя, 90+2)

Попереджений: Осімхен