Українська Прем'єр-ліга. Десна здолала Олімпік, Ворскла і Арсенал драматично втратили перемоги - відео

12 травня 2019, 23:29

У другій шістці української Прем'єр-ліги (УПЛ) відбулися матчі 28-го туру.

Лідер другої шістки Десна приймала на своєму полі Олімпік і виграла 2:1. Три очки господарям принесли голи Дениса Фаворова і Олександра Філіппова, у гостей забив Матар.

Відео голів і огляд матчу Десна - Олімпік

Восьма команда таблиці Ворскла наприкінці матчу втратила перемогу над Карпатами. Гостей уперед вивів Павло Ребенок, але господарі вирвали нічию 1:1 на 88-й хвилині завдяки точному удару Романа Дебелка.

Відео голів і огляд матчу Ворскла - Карпати

Ще в одному поєдинку дня зустрічалися аутсайдери Арсенал і Чорноморець. Одесити двічі по ходу гри виходили вперед, але в підсумку врятувалися від поразки на 90+1-й хвилині - 3:3.

У складі "Канонірів" забивали Сергій Вакуленко (двічі) і Олександр Ковпак, за "Моряків" - Арні Вільхельмссон, Дмитро Семенів і Руслан Бабенко.

Відео голів і огляд матчу Арсенал - Чорноморець

Десна - Олімпік 2:1
Голи: Д. Фаворов, 16, Філіппов, 48 - Матар, 51

Ворскла - Карпати 1:1
Голи: Ребенок, 16 - Дебелко, 88

Арсенал-Київ - Чорноморець 3:3
Голи: Вакуленко, 57 (з пенальті), 77, Ковпак, 88 - Вільхельмссон, 10 (з пенальті), Семенів, 62, Бабенко, 90+1 (з пенальті)

УПЛ

Напередодні Шахтар у 28-му турі української Прем'єр-ліги переміг на своєму полі Олександрію і збільшив відрив до 11 очок від головного переслідувача Динамо, яке втратило перемогу над Зорею на останніх хвилинах, зігравши внічию 1:1.