Українська Прем'єр-ліга: Динамо на останніх хвилинах втратило перемогу над Зорею - відео

11 травня 2019, 20:11

Відбулися два матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) в чемпіонській групі.

Другий клуб у таблиці, Динамо, приймав на своєму полі Зорю і відкрив рахунок вже на 11-й хвилині, коли після прострілу Віктора Циганкова Назарій Русин відкрив рахунок.

У час, що залишився київська команда мала ще ряд моментів, але їх втратила. Два шанси подвоїти перевагу господарів не використовував той же Русин.

Розплата для Динамо наступила на 90+2-й хвилині, коли Сілас прямим ударом зі штрафного приніс луганському клубу нічию 1:1.

Відео голів та огляд матчу Динамо - Зоря

В іншому поєдинку дня Маріуполь із результатом 2:0 здолав Львів завдяки голам Олександра Піхальонка та Олександра Зубкова.

Відео голів та огляд матчу Маріуполь - Львів

Ця перемога дозволила приазовській команді вийти на четверте місце, обійшовши за додатковими показниками Зорю - в обох клубів по 39 очок.

Динамо - Зоря 1:1
Голи: Русин, 11 - Сілас, 90+2

Маріуполь - ФК Львів 2:0
Голи: Піхальонок, 74, Зубков, 90+2

УПЛ

У минулому турі Динамо несподівано на своєму полі з рахунком 1:1 втратило очки в грі з третьою командою чемпіонату - Олександрією.