Українська Прем'єр-ліга. Динамо здобуло драматичну перемогу над Зорею, Шахтар виграв у Олександрії - відео

3 квітня 2019, 21:45

Відбулися ще три матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги.

В рамках стартового туру чемпіонської групи української першості Шахтар гостював у Олександрії та домігся мінімальної перемоги - 1:0.

Автором єдиного гола в матчі став Жуніор Мораес, який реалізував пенальті на 12-й хвилині за порушення правил на Веллінгтоні Немі.

Відео голу і огляд матчу Олександрія - Шахтар

У центральному поєдинку Зоря приймала Динамо і не змогла зіграти навіть внічию, незважаючи на те, що вигравала 2:0 і отримала чисельну перевагу на початку другого тайму.

Наприкінці півгодини гри з гаком відзначився Олександр Караваєв, після чого гості, залишившись у меншості на 54-му обороті секундної стрілки після вилучення Тамаша Кадара, відразу ж пропустили від Сіласа.

До честі Динамо, через чотири хвилини коллектив скоротив відставання завдяки Віталію Буяльському, якому асистував Віктор Циганков.

Після години гри з гаком рівновагу ударом зі штрафного вже відновив Віктор Циганков. Вилучення Максима Білого у господарів тільки допомогло київському клубу вирвати перемогу на 82-й хвилині - з пенальті відзначився Циганков.

Перемоги лідируючого Шахтаря і другого в таблиці Динамо зберегли відстань між ними в сім очок. Зоря опустилася на п'яте місце, поступившись четвертим Маріуполю.

Відео голів та огляд матчу Зоря - Динамо

Результати матчі дня в 23-му турі УПЛ:

Зоря - Динамо 2:3
Голи: Караваєв, 32, Білий, 54 - Буяльський, 58, Циганков, 63, 82 (з пенальті)

Олександрія - Шахтар 0:1
Гол: Мораес, 12 (з пенальті)

Львів - Маріуполь 2:3

Голи: Ліпе, 22, Приймак, 78 - Зубков, 55 (з пенальті), 76, Борячук, 70

Сайт УПЛ

Напередодні в стартовому поєдинку 23-го туру української Прем'єр-ліги, який відкрив другу частину сезону, Карпати на своєму полі з рахунком 4:0 розгромили Ворсклу.