Українська Прем'єр-ліга. Динамо втратило очки в першому матчі при Михайличенку, Десна розгромила Олександрію — відео

24 серпня 2019, 21:41

В українській Прем'єр-лізі (УПЛ) відбулися три матчі п’ятого туру.

Динамо під керівництвом нового наставника Олексія Михайличенка приймало на своєму полі Олімпік. У першому таймі господарі не завдали жодного удару в площину воріт, а на початку другої половини тайму пропустили — забив Сергій Політило.

Київський клуб програвав трохи більше 10 хвилин, коли рахунок дальнім ударом зрівняв Віктор Циганков, обігравшись з партнером по команді.

Господарі отримали хорошу можливість вирвати перемогу після вилучення в Олімпіка Дмитра Гришка, але чисельна перевага не допомогла Динамо забити, а червона картка Беньяміну Вербичу на 85-й хвилині тільки завадила цьому.

Ворскла гостювала в новачка Колоса й здобула розгромну перемогу з рахунком 3:0 — дублем відзначився Ігор Пердута, ще один м’яч на рахунку Юрія Коломойця.

Ще в одному матчі Десна з аналогічним результатом розгромила третю команду минулого сезону Олександрію — відзначилися Денис Фаворов (з пенальті), Орест Кузик і Олександр Філіппов.

Динамо — Олімпік 1:1
Голи: Циганков, 62 — Політило, 52

Динамо: Бойко — Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко — Буяльський, Шепелєв (Де Пена, 79), Кадірі - Циганков, Родрігес (Соль, 84), Вербич

Олімпік: Бетім — Снурніцин, Зотько (Трубочкін, 51), Гришко, Цимбалюк — Завійський, Салу, Пасіч Є., Тейшера (Імері, 90+3), Політило — Матар (Захеді, 90+5)

Попереджені: Бурда, Кадар, Кадірі - Завійський, Салу.

Вилучення: Вербич, 85 (неспортивну поведінку) — Гришко, 68 (груба гра)

УПЛ

Раніше захисник Динамо Йосип Піваріч заявив про те, що в нинішньому сезоні української Прем'єр-ліги (УПЛ) чемпіоном стане його команда, яка не вигравала титул з 2016 року.