Українська Прем'єр-ліга. Динамо скоротило відставання від Шахтаря — відео

1 грудня 2019, 21:40

У заключному матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) Динамо з рахунком 3:1 перемогло на виїзді Олімпік і повернулося на друге місце, скоротивши відставання від лідера Шахтаря до 11 очок.

Номінальні гості вийшли вперед на 37-й хвилині, коли після передачі Карлоса де Пени м’яч забив Артем Бєсєдін.

Проте донецькій команді вдалося відразу ж відігратися — голом відзначився Шабаб Захеді, якому асистував Євген Цимбалюк.

Ключовою стала 73-тя хвилина, на якій пряму червону картку отримав Андрій Кравчук, через що господарі залишилися в меншості

Після цього рівний рахунок тримався лише п’ять повних обертів секундної стрілки, коли той же Бєсєдін оформив дубль після пасу від Олександра Караваєва.

На 87-й хвилині остаточний результат 3:1 оформив автор першої результативної передачі, пробивши ударом у дотик.

Відео голів і огляд матчу Олімпік — Динамо

Олімпік — Динамо 1:3
Голи: Шахаб, 38 — Бєсєдін, 37, 79, Де Пена, 87

Олімпік: Пеньков — Ксьонз (Джеффрі, 89), Гришко, Лук’янчук, Снурніцин (Трубочкін, 82) — Кравчук, Цимбалюк, Політило — Тейшейра, Балашов — Шахаб

Динамо: Бойко — Караваєв, Кадар, Шабанов, Миколенко (Кендзьора, 28) — Буяльський (Гармаш, 88), Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 74) — Циганков, Бєсєдін, Де Пена

Попереджені: Цимбалюк, Тейшейра, Пеньков — Бєсєдін, Де Пена

Вилучений: Кравчук (Олімпік) (пряма червона)

УПЛ

Раніше Шахтар несподівано втратив очки в Маріуполі, зігравши внічию 1:1 проти однойменної команди.