Українська Прем'єр-ліга. Шахтар відірвався на 15 очок від переслідувачів — відео

22 листопада 2019, 21:15

У стартовому матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги Шахтар із результатом 4:1 на своєму полі розгромив Львів.

Господарі відкрили рахунок вже на 11-й хвилині, коли після передачі від Сергія Болбата голом відзначився Жуніор Мораес.

Але їхня перевага тривала лише 14 обертів секундної стрілки, після чого Микита Татарков з пасу Антона Браткова відновив рівновагу.

Знову вийти вперед Шахтарю вдалося вже на початку другого тайму. Це Мораес, якому асистував Ісмаїлі, забив свій другий м’яч.

На 77-й хвилині нападник збірної України оформив хет-трик ударом з пенальті, а потім Алан Патрік встановив остаточний результат.

Тим самим Шахтар зміцнив своє лідерство в Прем'єр-лізі, набравши 43 очка. На 15 балів від нього відстає його найближчий переслідувач Зоря, в якої на одну гру менше.

Шахтар — Львів 4:1
Голи: Мораес, 11, 53, 77 (з пенальті), Алан Патрік, 84 — Татарков, 25

Шахтар: П’ятов — Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко (Дентіньо, 46), Маркос (Майкон, 81) — Тете, Алан Патрік, Коноплянка (Коваленко, 71) — Мораес

ФК Львів: Бандура — Гончар, Братков, Борзенко, Татарков — Приймак — Пернамбуко (Алваро, 71), Сабіно, Мартан, Педро (Богунов, 79) — Шина (Філіпе, 86)

Попереджені: Степаненко, Мораес, Алан Патрік — Братков, Бандура, Сабіно, Алваро

Раніше Тайсон отримав дискваліфікацію на один матч за показаний середній палець фанатам Динамо в матчі попереднього туру після того, як він нібито почув расистські вигуки на свою адресу. Крім того, гравець покараний відстороненням на два поєдинка умовно.