Українська Прем'єр-ліга. Шахтар відірвався від Динамо і опинився за крок від чемпіонства - відео

11 травня 2019, 22:10

Шахтар у 28-му турі української Прем'єр-ліги переміг на своєму полі Олександрію і збільшив відрив від головного переслідувача Динамо до 11 очок.

Господарі відкрили рахунок вже на 4-й хвилині, коли Давід Хочолава підключився на виконання кутового і замкнув подачу від Алана Патріка.

Але гостям під кінець півгодини з гаком гри вдалося відновити рівновагу в такій же ситуації. Після навісу з кутового від Дмитра Гречишкіна голом відзначився Євген Банада.

І все ж, на 60-й хвилині Шахтар забив переможний м'яч. Це Жуніор Мораес відгукнувся на подачу Алана Патріка і забив точним ударом у дальній кут.

Перемога дозволила Шахтарю відірватися від свого головного переслідувача Динамо на 11 очок. Для оформлення чемпіонського титулу донецькому клубу достатньо виграти один матч в останніх чотирьох турах.

Відео голів і огляд матчу Шахтар - Олександрія

Шахтар - Олександрія 2:1
Голи: Хочолава, 4, Мораес, 60 - Банада, 32

УПЛ

У цьому ж турі Динамо втратило перемогу над Зорею на останніх хвилинах, зігравши внічию 1:1.