Українська Прем'єр-ліга. Шахтар розгромив Карпати, Десна обійшла Динамо — відео

2 листопада 2019, 16:36

Відбулося два матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги.

Лідер чемпіонату Шахтар гостював у Карпат у Львові і здобув розгромну перемогу з результатом 3:0 неосновним складом.

Рахунок на 10-й хвилині відкрив Андрій Борячук. Після чого в другому таймі перевагу «Гірників» подвоїв Віктор Коваленко з пасу Тете, який став автором третього гола.

Шахтар збільшив відрив від Динамо до 13 очок. Київський клуб свій матч зіграє 3 листопада проти Львова вдома.

Карпати — Шахтар 0:3
Голи: Борячук, 10, Коваленко, 58, Тете, 65

Карпати: Підківка — Веремієнко (Діда, 46), Халл, Вакуленко, Дубінчак — Мартінс, Назарина, Ді Франко, Кльоц (Войковіч, 67) — Понде (Бойчук, 67), Дженнінгс

Шахтар: Шевченко — Додо, Бондар, Хочолава, Сіпріано — Маркос Антоніо, Степаненко (Коваленко, 55) — Тете, Дентіньо, Соломон (Болбат, 52) — Борячук (Сікан, 67)

Попереджений: Понде

Відео голів та огляд матчу Карпати — Шахтар

Цим скористалася Десна, яка перемогла 1:0 на виїзді Ворсклу. Три очки чернігівській команді на 76-й хвилині приніс Максим Імереков.

Ворскла — Десна 0:1
Гол: Імереков, 76

Ворскла: Резник — Пердута, Чеснаков, Мартиненко, Мельничук — Петрович (Скляр, 66), Габелок (Кравченко, 46) — Якубу (Ребенок, 84), Луїзао, Козиренко — Коломоєць

Десна: Паст — Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Западня (Мостовий, 46) — Богданов, Огиря — Калитвинцев, А. Фаворов, Хльобас (Картушов, 83) — Дегтярьов (Філіппов, 73)

Попереджені: Петрович, Чеснаков — Дегтярьов

Відео голу і огляд матчу Ворскла — Десна

УПЛ

Раніше контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу дискваліфікував півзахисника Шахтаря Алана Патріка на три матчі за вилучення в матчі проти Олександрії.