Українська Прем'єр-ліга: Зоря піднялася на друге місце, Ворскла виграла вперше з серпня — відео

30 листопада 2019, 21:31

В українській Прем'єр-лізі відбулися три матчі 16-го туру.

Зоря на своєму полі приймала Карпати і перемогла з рахунком 2:0, хоча до перерви не змогла пробити ворота львівської команди.

Автором першого гола на 54-й хвилині став Віталій Вернидуб. Закріпив перевагу луганського клубу Назарій Русин на 87-му оберті секундної стрілки.

Відео голів та огляд матчу Зоря — Карпати

Ця перемога дозволила Зорі з 31 балом в активі піднятися на другу сходинку, потіснивши Динамо, яке свій матч 16-го туру проведе з Олімпіком 1 грудня.

Вперше з 24 серпня в українській Прем'єр-лізі виграла Ворскла, яка з мінімальним рахунком переграла вдома Колос.

Єдиний в поєдинку м’яч на 38-й хвилині забив Денис Васін ударом з пенальті. Незважаючи на успіх, полтавська команда залишається на останньому, 12 місці.

Відео голу та огляд матчу Ворскла — Колос

В ще одному матчі дня Дніпро-1 переміг на виїзді Львів 2:0. Голи Коркішка й Когута дозволили клубу піднятися в першу шістку першості з 18 очками.