Український півзахисник допоміг грецькому клубу провести чемпіонат країни без поразок - відео

6 травня 2019, 18:32

Український півзахисник ПАОКа Євген Шахов забив м'яч у матчі проти Янніни, чим допоміг своєму клубу провести весь сезон грецької Суперліги без поразок.

За рахунку 1:0 на користь своєї команди футболіст вийшов на заміну на 79-й хвилині і став автором гола через хвилину після появи на полі.

28-річний півзахисник відгукнувся на подачу зі штрафного і, випередивши опонента, результативним ударом головою замкнув передачу партнера.

Тим самим Шахов відзначився вже в п'ятому поєдинку за ПАОК, який виграв у Янніни з рахунком 2:0. Також в активі українця в цьому сезоні одна результативна передача.

Клуб із Салонік лише в чотирьох матчах зіграв внічию і переміг у 26-ти, уникнувши поразок. Подібне вдавалося лише Панатінаікосу в сезоні 1963/1964 роках.

Раніше завдяки двом голам українського півзахисника Євгена Шахова ПАОК переміг Левадіакос і вперше за 34 роки став чемпіоном Греції.