Україна сенсаційно ледь не програла Бахрейну в товариському матчі

23 травня 2021, 22:53

Збірна України з футболу сенсаційно зіграла внічию з рахунком 1:1 із командою Бахрейна вдома, поступаючись 0:1 до 90+1-й хвилини.

Господарі поля з перших хвилин позначили свою перевагу, але не змогли створити по-справжньому гострі моменти для взяття чужих воріт.

Жовто-сині домінували у володінні м’ячем, однак суперник не дозволяв конвертувати цю перевагу в гольову.

Такий малюнок гри зберігався і в перші 20 хвилин після перерви, поки вигідний момент не використав Довбик, який вийшов один на один із воротарем Бахрейну, але з гострого кута пробив у стійку.

Тим більш несподіваним став гол у ворота збірної України на 74-й хвилині, когла Трубін збив опонента на лінії штрафного майданчика, за що був призначений пенальті. Дія реалізував 11-метровий удар.

Підопічні Андрія Шевченка здійснили спроби врятуватися від поразки в час, що залишився, і це вдалося вже в компенсований час, коли після прострілу Довбика забив Циганков. Домогтися більшого господарі не змогли.

Україна — Бахрейн 1:1

Голи: Циганков, 90+1 — Дія, 75 (з пенальті)