Україна зіграла внічию з Болгарією після жахливої реалізації гольових моментів

11 листопада 2021, 21:25
Збірна України не змогла перемогти Болгарію (Фото:УАФ)

Збірна України з футболу зіграла внічию 1:1 на своєму полі з Болгарією в товариському матчі.

Господарі поля змарнували момент уже на 1-й хвилині гри, коли Ярмоленко навісив з правого флангу на Зінченка, який пробив в один дотик, але м’яч не найкращим чином ліг на ногу і після відскоку від газону пролетів над воротами.

Надалі підопічні Олександра Петракова продовжували втрачати шанс за шансом відзначитися голом — їх не використали Зубков і Довбик.

Тому взяття воріт збірної України гостями на 35-й хвилині стало несподіваним. Це Матвієнко невдало вибив м’яч від своїх воріт, Кірілов виграв боротьбу в Тимчика та пробив повз Бущана.

До перерви синьо-жовті змарнували не один момент, щоб зрівняти рахунок, коли з ударами тих же Зубкова та Довбика, а також Зінченка справлявся воротар Болгарії Михайлов та її захисники.

В другому таймі збірна України продовжила марнувати моменти, і цього разу крім реакції голкіпера та його партнерів по команді не виручку гостям також прийшла стійка.

Нарешті, після того, як господарі забили три голи з офсайду, їм вдалося забити м’яч, який був зарахований завдяки ефектному удару Степаненка.

Вирвати перемогу збірній України не вдалося, хоча Ярмоленко та Яремчук мали чудові шанси це зробити — 1:1.

Україна — Болгарія 1:1

Голи: Степаненко, 80 — Кирилів, 35