Україна — Боруссія М. Відео голів та огляд матчу

12 травня, 01:41
Україна вирвала перемогу в кінці матчу (Фото:REUTERS/Thilo Schmuelgen)

Збірна України перемогла німецький клуб Боруссія Менхенгладбах із рахунком 2:1 у товариському матчі в рамках підготовки до плей-офф відбору на ЧС-2022.

Боруссія М — Україна 1:2

Голи: Носс, 14 — Мудрик, 9, Піхальонок, 82

Боруссія М (1-й тайм): Зоммер — Фрідріх, Гінтер, Ельведі — Гофманн, Скаллі, Райтц, Геррманн — Носс, Штіндль — Плеа

Боруссія М (2-й тайм): Зіппель — Лайнер, Скаллі, Ельведі (Мюсель, 68), Бенсебайні, Нетц — Райц, Коне, Нойгаус — Емболо, Беннеттс

Україна: Бущан (Різник, 46) — Конопля (Попов, 46), Забарний, Матвієнко (Бондар, 46), Караваєв — Сидорчук, Степаненко (Піхальонок, 74) — Мудрик (Булеца, 69), Буяльський, Шапаренко (Сирота, 79) — Бєсєдін (Гармаш, 70)

Раніше повідомлялося, що в товариських матчах 17 травня 2022 року суперником збірної України стане італійський Емполі, а через день національна команда зіграє проти хорватської Рієки.