Збірна України перемогла Боруссію Менхенгладбах у першому матчі після початку повномасштабної війни

11 травня, 23:40
У складі українців відзначилися Мудрик та Піхальонок (Фото:REUTERS/Thilo Schmuelgen)

Збірна України в межах підготовки до матчу плей-оф відбору на ЧС-2022 проти Шотландії перемогла у товариському поєдинку Боруссію Менхенгладбах з рахунком 2:1.

Україна відкрила рахунок уже на 9-й хвилині, коли Бесєдін віддав пас на Мудрика, той обігнав захисника, в один дотик прокинув м’яч повз голкіпера та відправив його у ворота.

Німецький клуб дуже швидко відігрався і уже через п’ять хвилин зноу зробив рахунок нічийним. Конопля помилився при передачі, Носс перехопив м’яч та не залишив шансів Бущану — 1:1.

Наприкінці першого тайму чудову нагоду забити змарнував Шапаренко, не зумівши з близької відстані пробити Зоммера після пасу Мудрика.

Другий тайм не був багатий на моменти та все ж українці зуміли вирвати перемогу. На 82-й хвилині синьо-жовті кількома пасами розхитали захист Боруссії і Піхальонок з-за меж штрафного низом відправив м’яч у сітку, зробивши рахунко 2:1

Україна — Боруссія Менхенгладбах 2:1
Голи: Мудрик, 9, Піхальонок, 82 — Носс, 14

Ранішн повідомлялося, що 17 травня суперником збірної України стане італійський Емполі, а через день національна команда зіграє проти хорватської Рієки.