Збірна України перемогла італійський клуб в товариському матчі — відео

17 травня, 23:33
Україна продовжує підготовку до матчу з Шотландією (Фото:ФК Емполі)

Збірна України в товариському матчі з рахунком 3:1 перемогла італійський Емполі.

Україна відкрила рахунок на 26-й хвилині, коли Яремчук відправив м’яч у сітку після пасу Циганкова. Через кілька хвилин Роман міг робити дубль, але поцілив у стійку, а Степаненко на добиванні був неточним.

Під завісу першого тайму Ла Мантія зрівняв рахунок, проте одразу по перерві українці знову вийшли вперед — Караваєв ефектно підсік м’яч над голкіпером.

На 53-й хвилині синьо-жовті зробили перевагу впевненою завдяки майстерності Пихальонка, який ударом з лівої відправив м’яч під стійку та приніс у підсумку перемогу з рахунком 3:1.

Україна — Емполі 3:1
Голи: Яремчук, 26, Караваєв, 46, Пихальонок, 53 — Ла Мантія, 45

Раніше збірна України перемогла у товариському поєдинку Боруссію Менхенгладбах з рахунком 2:1.