Збірна України під кінець гри втратила перемогу над Фінляндією в матчі відбору ЧС-2022

28 березня 2021, 23:37

Збірна України зіграла внічию з рахунком 1:1 з національною командою Фінляндії в домашньому матчі відбіркового турніру чемпіонату світу-2022 з футболу.

У першому таймі невеликою перевагою володіла команда Андрія Шевченка. Однак свої напівмоменти не реалізували Олександр Зубков, Роман Яремчук і Олександр Зінченко.

У фінів до перерви були свої можливості, щоб забити, але гості теж в атаці діяли не найкращим чином. Тиск же українців під кінець першої половини зустрічі результату теж не приніс.

Другий тайм пройшов у тому ж ключі. Наша команда трохи активніше йшла вперед, але голів у матчі все не було.

Шевченко вирішив внести корективи у гру, зробивши заміни, і одна з них якраз і спрацювала. Руслан Малиновський, віддав на правому фланзі передачу на Олександра Караваєва, той прострілив, а Жуніор Мораес у дотик замкнув передачу.

Однак втримати перемогу «жовто-сині» не змогли. Віталій Миколенко допустив дитячу помилку, спробувавши обіграти у власному карному майданчику Теєму Пуккі. Але форвард фінів задумку суперника прочитав і м’яч відібрав, після чого гравцеві нашої збірної довелося фолити.

Арбітр прогнозовано Миколенка вилучив, а сам же Пуккі реалізував пенальті.

Україна — Фінляндія 1:1
Голи: Мораес, 80 — Пуккі, 89 пен.)
Вилучення: Миколенко, 88

У стартовому матчі відбору ЧС-2022 збірна України в гостях зіграла внічию з французами.

Редактор: Євген Нещерет