Молодіжна збірна України драматично стримала Францію та вийшла в плей-оф відбору Євро-2023 з футболу — відео

10 червня, 00:37
Україна відігралсь з 1:3 проти Франції (Фото:УАФ)

Молодіжна збірна України з рахунком 3:3 драматично зіграла внічию з командою Франції та вийшла в плей-оф кваліфікації чемпіонату Європи з футболу.

Фаворит відкрив рахунок на 3-й хвилині завдяки голу Абліна, проте вже через чотири хвилини Ванат відновив рівновагу.

Не минуло й півгодини від початку гри, як формальні гості не тільки знову вийшли вперед, але й зміцнили свою перевагу — відзначились Тюрам-Юльєн і Гуйрі.

Та все ж, Україна скоротила відставання в рахунку на 44-й хвилині після автоголу Бадіашиля, а на 50-му оберті секундної стрілки Артем Бондаренко приніс своїй команді нічию — 3:3.

Тим самим синьо-жовті залишилися на другому місці в групі, тому зіграють в плей-оф відбору. Франція виграла квартет і вийшла до фінальної частини Євро-2023.

Напередодні в своєму стартовому матчі групового раунду дивізіону В Ліги націй перша збірна України з рахунком 1:0 обіграла на виїзді Ірландію.