Без урочистостей. Збірна України повернулася до Києва після нічиєї з чемпіонами світу — фото

25 березня 2021, 16:51

Збірна України з футболу повернулася до Києва після сенсаційної нічиєї з національною командою Франції у стартовому матчі відбіркового турніру чемпіонату світу 2022 року.

Прес-служба Української асоціації футболу (УАФ) опублікувала в Instagram фото з гравцями в аеропорту Бориспіль. Як видно на знімках, ніяких урочистих зустрічей команди після повернення не було.

«Збірна повернулася до України, де вже сьогодні розпочне підготовку до матчів проти Фінляндії та Казахстану», - йдеться в коментарі до посту.

Матч між Францією і Україною проходив на арені Стад де Франс у Сен-Дені. Чемпіони світу виграли перший тайм з рахунком 1:0, проте після перерви завдяки голу Сергія Сидорчука українці змогли відігратися.

Наступний матч відбору ЧС-2022 збірна України зіграє в Києві на НСК Олімпійський 28 березня. Протистояти команді Андрія Шевченка буде Фінляндія.

Раніше НВ зібрав найцікавіші коментарі користувачів соцмереж щодо нічиєї збірних Франції та України в першому матчі відбору на ЧС-2022.

Редактор: Євген Нещерет