Герой переможного матчу України проти Іспанії присвятив свій гол другу

16 жовтня 2020, 08:05

Півзахисник збірної України Віктор Циганков присвятив другу свій гол у ворота команди Іспанії, який став переможним у матчі Ліги націй.

Футболіст Динамо опублікував на своїй сторінці в Instagram фотографію свого результативного удару й відзначення взяття воріт.

«Рідний, з минулим днем народженя тебе, Вікторе Гульвас. З перемогою, Україно», — підписав Циганков знімок.

У відповідь друг півзахисника написав у коментарях, що для нього це найкращий подарунок, назвавши гравця маестро.

Циганков з’явився на заміну в матчі проти збірної Іспанії на 65-й хвилині Через 11 хвилин він забив м’яч, який приніс команді України перемогу з рахунком 1:0.

Наставник збірної України Андрій Шевченко, коментуючи перемогу його підопічних над Іспанією, заявив, що це успіх тільки його гравців.