Україна в самовідданій боротьбі здобула першу в історії перемогу над Іспанією

13 жовтня 2020, 23:33

Збірна України з футболу з рахунком 1:0 вперше в історії перемогла команду Іспанії в матчі 4-го раунду групового етапу Ліги націй.

Пропустивши 13 голів у трьох попередніх матчах, господарі з перших хвилин взяли на озброєння обережну гру в спробах стримати атаку грізного суперника.

І все ж, вже під кінець першої третини години гри Бущан двічі врятував жовто-синіх від пропущеного м’яча після ударів Родріго й Фаті по його воротах.

На 21-й хвилині голкіпер збірної України ще раз виручив партнерів, коли Рамос цілився ударом зі штрафного в дев’ятку воріт.

Колектив Андрія Шевченка зумів дещо відсунути гру від своїх воріт після перерви, але по-справжньому гострі моменти все одно створювали іспанці, чиї удари продовжував витягувати Бущан.

Проте господарі дочекалися шансу для взяття воріт і досягнули свого на 76-й хвилині. Ярмоленко віддав на Циганкова, той вирішив пробити з-за меж штрафного і потрапив точно в кут.

Гості спробували відігратися, але, притиснувши суперника до його воріт, не досягли успіху.

Україна — Іспанія 1:0

Гол: Циганков, 76

Україна: Бущан — Караваєв, Забарний, Миколенко, Соболь — Сидорчук (Коваленко, 60), Шапаренко, Макаренко — Ярмоленко, Яремчук, Зубков (Циганков, 65)

Іспанія: Де Хеа — Навас, Рамос, П. Торрес, Регілон — Меріно (Себальйос, 46), Родрі, Каналес (Ольмо, 73) — Родріго (Оярсабаль, 58), Фаті (Ф. Торрес, 57), Траоре