Україна сенсаційно не змогла перемогти Казахстан у відборі на ЧС-2022

31 березня 2021, 23:34

Збірна України не зуміла обіграти команду Казахстану в матчі 3-го туру кваліфікації на чемпіонат світу 2022 року.

Господарі з перших хвилин захопили ініціативу, і ледь не відкрили рахунок наприкінці першої чверті години, але Мораес пробив поруч зі стійкою.

На 20-й хвилині жовто-сині домоглися свого. Це Зінченко розігнав атаку і віддав пас на Яремчука, який закрутив м’яч під дальню штангу.

Надалі збірна України ще мінімум чотири рази могла зміцнити свою перевагу, але той же Яремчук (двічі), а також Кривцов і Зінченко свої моменти змарнували.

Команда Казахстану покарала суперника за нереалізовані моменти наприкінці години гри, коли Нургалієв віддав на Мужикова, який безперешкодно закрутив м’яч у дальній кут.

На 71-й хвилині підопічні Андрія Шевченка могли знову вийти вперед, але Зубков, опинившись один перед воротами, які не зумів пробити голкіпера опонентів.

Подальші спроби вирвати перемогу з боку господарів не увінчалися успіхом.

Після трьох турів відбору збірна України посідає друге місце в своїй групі з трьома очками і відставанням в чотири бали від лідера Франції.

Україна — Казахстан 1:1

Голи: Яремчук, 20 — Мужиков, 59

Україна: Трубін — Караваєв (Тимчик, 87), Кривцов, Матвієнко, Михайличенко — Сидорчук (Марлос, 66) — Шапаренко (Довбик, 81), Зінченко — Малиновський — Мораес (Зубков, 67), Яремчук

Казахстан: Покатілов — Марочкин, Малий, Аліп, Досмагамбетов (Бистров, 46) — Нургалієв (Тунгишбаєв, 87), Мужиков — Валіуллін, Абікен, Тагиберген (Оразов, 46) — Аімбетов (Карімов, 60)

Попереджені: Аліп, Абікен, Мужиков, Вороговський, Карімов, Покатілов — Зінченко, Марлос

Flashscore.com.ua

У попередньому турі відбору на ЧС-2022 Україна втратила очки в домашньому матчі з Фінляндією — 1:1.