Україна розгромила Кіпр в останньому матчі перед Євро-2020

7 червня 2021, 20:52

Збірна України з футболу з рахунком 4:0 розгромила на своєму полі команду Кіпру в контрольному поєдинку — останньому перед стартом на чемпіонаті Європи-2020.

Господарі поля могли відзначитися голом вже на 9-й хвилині, але Яремчук потрапив у воротаря суперника. Надалі нападник втратив ще два моменти, а разом із ним — Ярмоленко та Зінченко.

Жовто-сині домоглися-таки свого на 37-му оберті секундної стрілки, коли Ярмоленко реалізував пенальті, призначений за фол на Зубкові з боку Панайоту, який за цей епізод отримав вилучення з поля.

У доданий до першого тайму час підопічні Шевченка подвоїли свою перевагу — цього разу за гру рукою суперником 11-метровий точно виконав Зінченко.

На 59-й хвилині збірна України довела рахунок до ще більшого. Це Зінченко віддав пас на Марлоса в штрафному майданчику, той прострілив, а Яремчук на дальній стійці відправив м’яч вже у порожні ворота.

Трохи пізніше результат став розгромним, коли Ярмоленко пробив з-за меж штрафного, потрапив у суперника, після чого м’яч, дезорієнтувавши воротаря збірної Кіпру, опинився у воротах.

Це заключний матч збірної України перед стартом на Євро-2020 11 червня проти команди Нідерландів в Амстердамі.

Україна — Кіпр 4:0

Голи: Ярмоленко, 37 (з пенальті), 65, Зінченко, 45+2 (з пенальті), Яремчук, 59