Україна не фінішувала. Визначився переможець в естафеті на Кубку світу з біатлону

13 січня 2019, 18:44

Збірна України не зуміла фінішувати в чоловічій естафеті на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Обергофі.

Переможцем стала команда Росії, яка випередила Францію на 1 хвилину і 1,1 секунди. Третіми з результатом +2:18,6 фінішували австрійці.

За Україну першим на старт виходив Артем Прима, другим - Сергій Семенов, третім - Руслан Ткаленко. Четвертим мав вийти Артем Тищенко, але по ходу гонки українці відстали від лідируючих на той момент росіян на коло з відставанням більш ніж сім хвилин і припинили гонку.

Раніше жіноча збірна України фінішувала 8-ю в естафеті на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в Обергофі, а переможцем стала російська збірна.