Україна драматично програла Нідерландам у першому матчі на Євро-2020

13 червня 2021, 23:51

Збірна України з рахунком 2:3 поступилася команді Нідерландів у матчі першого туру групового раунду чемпіонату Європи-2020 з футболу.

Помаранчеві з перших хвилин позначили свою перевагу і вже в дебюті гри могли вийти вперед, коли Депай обіграв Забарного і пробив низом, але Бущан врятував ворота жовто-синіх.

Згодом голкіпер збірної України ще не раз рятував свою команду від пропущеного гола — пробивали Думфріс та двічі Вейналдум.

Господарі поля добилися свого на 52-й хвилині - це Бущан парирував простріл з правого флангу, але м’яч відскочив до Вейналдума, який і добив сферу під поперечину.

Під кінець майже години гри Нідерланди подвоїли свою перевагу: Миколенко не зміг зупинити Думфріса, який віддав пас на Вегхорста, а той з близької відстані переправив м’яч у ворота.

Та збірна України знайшла в собі сили відігратися, чому допомогла заміна Марлоса на Шапаренка. Спершу ефектний обвідний удар у верхній кут вдався Ярмоленку, після чого Яремчук відновив рівновагу після навісу Малиновського.

І все ж, помаранчеві знайшли момент, щоб вирвати перемогу. Подача Аке знайшла голову Думфріса, який і переправив м’яч у сітку.

Нідерланди — Україна 3:2

Голи: Вейналдум, 52, Вегхорст, 58, Думфріс, 85 — Ярмоленко, 75, Яремчук, 79