Знекровлена травмами і коронавірусом Україна проявила характер, але програла Німеччині в матчі Ліги націй

10 жовтня 2020, 23:40

Збірна України, за яку через травми й коронавірус не зіграли 14 футболістів, із рахунком 1:2 програла на своєму полі команді Німеччини в 3-му турі групового раунду дивізіону А Ліги націй.

Гості могли забивати вже в дебюті гри, проте після удару Гнабрі господарів у воротах врятував Бущан.

Після активних дій жовто-синіх в атаці забити на 20-й хвилині вдалося все ж Німеччині. Рюдігер прострілив із правого флангу, а Гінтер практично без опору замкнув його передачу.

Надалі «Бундестім» продовжував володіти ініціативою, в результаті чого подвоїв свою перевагу на початку другого тайму. Після навісу з правого флангу Бущан випустив м’яч з рук на голову Горецка, який вразив порожні ворота.

Але зробивши результативну помилку, потім голкіпер збірної України мінімум тричі рятував свою команду від пропущеного м’яча — пробивали Дракслер, Клостерманн і Гнабрі.

Після цього господарі активізувалися. І якщо спершу Циганков свій момент втратив, то Малиновський реалізував пенальті за фол на Яремчука.

У час, що залишився жовто-сині спробували вирвати нічию, але не досягли успіху.

Після поразки Україна опустилася на 3-тє місце в групі, куди піднялася Німеччина. В паралельному матчі лідер, збірна Іспанії, перемогла 1:0 вдома Швейцарію, яка займає четверту сходинку в групі.

Україна — Німеччина 1:2

Голи: Малиновський, 76 (з пен.) — Гінтер, 20, Горецка, 49

Україна: Бущан — Караваєв, Забарний, Миколенко, Соболь — Малиновський, Сидорчук (Макаренко, 85), Коваленко (Шапаренко, 77) — Ярмоленко (Марлос, 69), Яремчук, Циганков (Зубков, 69)

Німеччина: Нойер — Гінтер, Зюле, Рюдігер — Клостерманн (Джан, 90), Кімміх, Кроос, Халстенберг — Дракслер (Вернер, 79), Горецка — Гнабрі (Хаверц, 90+4)

Попереджені: Малиновський — Кроос, Гінтер