Україна зміцнила лідерство в групі відбору на Євро-2020

10 червня 2019, 23:52

Збірна України з рахунком 1:0 переграла команду Люксембургу й закріпила лідерство в групі B відбору на Євро-2020.

Господарі проявили активність вже на перших хвилинах гри, будь то пресинг на чужій половині поля або побудова атак.

Завдяки цим діям жовто-синім вдалося швидко відкрити рахунок. Заробивши кутовий, господарі розіграли стандарт, після чого подачу Руслана Малиновського ударом головою замкнув Роман Яремчук.

На крилах успіху підопічні Андрія Шевченка мали ще мінімум три можливості збільшити свою перевагу до перерви, але Тарас Степаненко (перекладина), Олександр Зінченко та Руслан Малиновський (воротар) не реалізували своїх моментів.

Шанси забити були й у гостей, хоча і не настільки гострі, як у суперника, а в одному з епізодів м’яч навіть побував у сітці воріт українців, проте арбітр зафіксував офсайд.

Після перерви господарі переважно перейшли на гру другим номером, але все одно діяли, в цілому, гостріше за опонентів. Свої моменти втратили Яремчук, Циганков і Зінченко.

Підсумковий результат 1:0 дозволив збірній України набрати 10 очок і зміцнити лідерство в групі. Найближчий переслідувач Люксембург відстає на шість очок. Чотири бали також у команди Сербії, яка має гру в запасі. Португалія з двома пунктами має два матчі в запасі.

Україна — Люксембург 1:0

Гол: Яремчук, 6

Україна: П’ятов — Караваєв, Кривцов, Матвієнко, Миколенко — Степаненко, Зінченко, Малиновський — Циганков (Соболь, 87), Яремчук, Коноплянка (Коваленко, 80)

Люксембург: Моріс — Шано, К. Мартінш, Жерсон — Янс, О. Тілль (Торпел, 77), Баррейру Мартінш, М. Мартінш — В. Тілль — Родрігеш, Да Мота (Бенсі, 53)

Попереджені: Миколенко, Караваєв, Зінченко — О. Тілль, да Мота, Родрігеш, В. Тілль