Україна — Південна Корея 3: 1. Відео голів та огляд фіналу молодіжного чемпіонату світу

15 червня 2019, 22:04

У фінальному матчі молодіжного чемпіонату світу з футболу збірна України (до 20 років) з рахунком 3:1 перемогла команду Південної Кореї.

Жовто-сині пропустили вже на 5-й хвилині після точно виконаного пенальті Лі Кан Іном.

Наприкінці півгодини гри з гаком підопічним Олександра Петракова вдалося відновити рівновагу, коли м'яч відскочив до Владислава Супряги, який пробив точно в кут воріт.

На початку другого тайму Супряга подвоїв перевагу збірної України, скориставшись передачею Юхима Коноплі.

Остаточний результат в кінці матчу встановив Георгій Цітаішвілі після проходу з центру поля і точного удару в правий кут.

У фіналі молодіжного чемпіонату світу збірна України перемогла команду Південної Кореї з рахунком 3:1.