Збірна України покінчила з серією із шести матчів без перемог, обігравши Північну Ірландію

3 червня 2021, 22:48

Збірна України з рахунком 1:0 перемогла на своєму полі команду Північної Ірландії в товариському поєдинку.

Господарі з самого початку гри обрушили атаки на ворота суперника, в результаті чого вже на 10-й хвилині їм вдалося відкрити рахунок.

Це Олександр Зубков головою розстріляв ворота на дальній стійці, замкнувши подачу Караваєва з правого флангу.

У перші півгодини матчу підопічні Андрія Шевченка могли ще не раз подвоїти свою перевагу, але Малиновський, Ярмоленко і Яремчук не використали свої шанси.

Проте, на 36-й хвилині вже воротарю жовто-синіх Георгію Бущану довелося вступити в гру, щоб рахунок не став рівним.

У другому таймі Північна Ірландія змогла створити ще один момент на 66-й хвилині, коли Макканн головою пробив повз ворота після навісу з лівого флангу.

Наприкінці гри ще один раз відзначитися міг той же Ярмоленко, але голкіпер британців Пікок-Фаррелл опинився на місці. В підсумку господарі втримали мінімальну перемогу.

Україна — Північна Ірландія 1:0

Гол: Зубков, 10

23 травня збірна України сенсаційно зіграла внічию з рахунком 1:1 з командою Бахрейна вдома, поступаючись 0:1 до 90 + 1-й хвилині.