Молодіжна збірна України з футболу завершила відбір на Євро розгромною перемогою — відео

17 листопада 2020, 21:08

Молодіжна збірна України з футболу, яка раніше втратила шанси вийти на чемпіонат Європи серед гравців до 21 року, розгромила однолітків з Північної Ірландії з рахунком 3:0 у заключному турі відбору на турнір.

Україна не могла розпечатати ворота Північної Ірландії до 68-ї хвилини, коли Владислав Бабогло відкрив рахунок ударом головою після розіграшу кутового.

Уже через дві хвилини Євген Ісаєнко подвоїв перевагу українців, а ще через чотири Микола Кухаревич скористався помилкою голіпера, який задалеко вийшов з воріт, і з дальньої дистанції відправив м’яч у сітку.

Україна здобула розгромну перемогу 3:0 і посіла у своїй групі третє місце. Перше місце посіла Данія, а другою фінішувала Румунія.

Україна U-21 — Північна Ірландія U-21 3:0
Голи: Бабогло, 68, Ісаєнко, 70, Кухаревич, 74

Молодіжна збірна України втратила шанси вийти на Євро-2021 після виїзної поразки від Північної Ірландії (0:1) за два тури до завершення кваліфікації.