Збірна України втримала перемогу над Північною Македонією в другому матчі на Євро-2020

17 червня 2021, 17:50

Збірна України перемогла Північну Македонію з рахунком 2:1 у матчі другого туру групового етапу Євро-2020.

Україна відкрила рахунок на 29-й хвилині, коли Ярмоленко на дальній стійці замкнув пас Караваєва.

Минуло всього п’ять хвилин як Яремчук уникнув офсайду після передачі Ярмоленка та відправив мяч точно в ближній кут.

На 57-й хвилині українці заробили пенальті у свої ворота. Аліоскі не реалізував 11-метровий, але був точний на добиванні.

На 83-й хвилині уже «синьо-жовті» отримали право на пробиття пенальті, але Малиновський не зумів переграти голкіпера.

У підсумку Україна таки втримала перемогу та здобула перші три очки на Євро-2020.

Україна — Північна Македонія 2:1
Голи: Ярмоленко, 29, Яремчук, 34 — Аліоскі, 57
Нереалізовані пенальті: Малиновський, 83 — Аліоскі, 57