Україна — Португалія. Відео голів та огляд матчу

15 жовтня 2019, 00:12

У поєдинку відбору на Євро-2020 збірна України перемогла команду Португалії вдома з рахунком 2:1 і завоювала путівку до фінальної частини турніру.

Господарям вдалося відкрити рахунок на 6-й хвилині, коли на добиванні точно зіграв Роман Яремчук після того, як удар Кривцова парирував воротар гостей.

На 27-й хвилині результат став 2:0 — це Віталій Миколенко обійшов суперника, просунувся вперед і прострілив у штрафну на Андрія Ярмоленка, який і подвоїв перевагу команди.

У другому таймі Португалія зуміла скоротити відставання в рахунку завдяки реалізованому Роналду пенальті, призначеному за фол Тараса Степаненка.

Через це порушення півзахисник отримав вилучення, але Україна вистояла й втримала перемогу, незважаючи на моменти в суперника.