Україна поступилася Ісландії та погіршила свої шанси на поїздку на чемпіонат світу

6 вересня 2017, 00:01
Збірна України поступилася Ісландії з рахунком 0:2 у матчі восьмого туру відбору до ЧС-2018

У першому таймі наша команда володіла невеликою перевагою та мала кілька шансів для того, щоб відкрити рахунок. Уже на шостій хвилині Коноплянка увірвався до штрафного майданчика і пробив у ближній - воротар відбив перед собою, а захисники вибили м'яч на кутовий.

Ісландія відповіла на 22-й хвилині: Гюлфі Сігурдсон отримав м'яч у воротарському майданчику та двічі пробив, але під удар кинулися захисники української команди.

Через 15 хвилин Коноплянка небезпечно прострілював у воротарський, але нікому з українців не вдалося замкнути цю передачу.

У другому таймі хід гри кардинально змінився на користь Ісландії, яка відразу після виходу на поле відкрила рахунок: П'ятов не встиг зіграти на виході після передачі на лінію воротарського, м'яч був прокинутий на порожні ворота, які розстріляв Гюлфі Сігурдссон.

Цей гол надломив українців і, навпаки, окрилив Ісландію, яка почала раз за разом загрожувати воротам П'ятова, а на 66-й хвилині подвоїла рахунок. Коноплянка втратив м'яч у центрі поля, ісландці доставили через правий фланг його в штрафний, де Сігурдссону викотили під удар, а той спокійно оформив дубль.

До кінця матчу українцям так і не вдалося створити хоча б один гострий момент біля воріт Халльдерссона, а Ісландія трохи заспокоїлася і вже не форсувала події.

2:0 - Ісландія наздогнала Хорватію на вершині турнірної таблиці групи I, а Україна має на два бали менше й ділить третє-четверте місця з Туреччиною. До кінця відбору командам залишилося зіграти ще по дві гри.

Ісландія - Україна 2: 0

Голи: Сігурдссон, 47, 66

Ісландія: Халльдерссон - Севарссон, Інгасон, Р.Сігурдссон, Магнуссон - Халльфредссон (Скуласон, 89), Гуннарссон - Гудмундссон, Г.Сігурдссон (Фіннбогасон, 90 + 2), Б'ярнасон - Бодварссон (Сігурдарсон, 67)

Україна: П'ятов - Бутко, Хачеріді, Ракицький, Матвієнко - Степаненко (Ротань, 76), Малиновський (Зінченко, 71) - Коноплянка, Коваленко, Ярмоленко - Бесєдін (Кравець, 71)

Попередження: Халльфредссон, Сігурдссон - Малиновський, Коваленко, Зінченко