Збірна України несподівано не змогла перемогти хорватський клуб в товариському матчі — відео

18 травня, 21:14
Гол у складі збірної України забив Гармаш (Фото:УАФ)

Збірна України в товариському матчі несподівано зіграла внічию 1:1 з Рієкою, яка посідає в чемпіонаті Хорватії четверте місце

Збірна України відкрила рахунок на 23-й хвилині, коли Буяльський прострілив на Гармаша, а той з льоту відправив м’яч у сітку.

Рієка відігралася ще до перерви — на 37-й хвилині після удару Вука синьо-жовтих врятувала стійка, але в другій хвилі атаки Дрміч з близької відстані таки зрівняв рахунок.

У другому таймі підопічні Петракова мали небагато моментів, аби вийти вперед, а наприкінці матчу українці навіть були близькі до поразки, але Стойкович поцілив у стійку.

У підсумку матч завершився внічию 1:1, а Україна вперше за три матчі не змогла перемогти.

Україна — Рієка 1:1
Голи: Гармаш, 23 — Дрміч, 37

Напередодні збірна України в товариському матчі перемогла італійський Емполі (3:1), а перед цим обіграла Боруссію Менхенгладбах (2:1).