Україна розгромила Сербію в матчі відбору на Євро-2020

7 червня 2019, 23:41

У третьому турі відбіркового циклу на Євро-2020 збірна України з футболу із рахунком 5:0 розгромила команду Сербії.

Господарі з перших хвилин притиснули суперника до їхніх воріт, але зуміли відкрити рахунок в середині першого тайму, коли після прострілу від Олександра Караваєва Віктор Циганков ударом у дотик поцілив у правий нижній кут.

Не минуло й двох повних хвилин, як атакуючий півзахисник Динамо зробив дубль після стрімкої контратаки, завдавши обвідний постріл.

Гості не знайшлися з відповіддю, а вже на першому оберті секундної стрілки пропустили третій м’яч — це Євген Коноплянка відзначився фірмовим ударом у праву шістку.

Під кінець майже години гри четвертий м’яч вдалося забити Роману Яремчуку, який скористався прострілом Караваєва з правого флангу.

Пізніше прийшла черга Коноплянки оформити дубль. Як і в епізоді з першим своїм голом, півзахисник змістився зліва в центр і пробив точно в правий нижній кут воріт Сербії.

Перемога дозволила збірній України закріпитися на першому місці групи B кваліфікації на Євро-2020 з сімома очками. Найближчий переслідувач Люксембург відстає на три бали.

Україна — Сербія 5:0

Голи: Циганков, 26, 28, Коноплянка, 46, 75, Яремчук, 59

Україна: П’ятов — Караваєв, Кривцов, Матвієнко, Миколенко — Степаненко (Шепелєв, 72), Зінченко, Малиновський — Циганков, Яремчук (Кравець, 67), Коноплянка (Коваленко, 76)

Сербія: Дмітровіч — Міленковіч, Спаіч, Коларов — Тадіч, Гачіновіч, Максимович, Костіч — Льяіч (Фейса, 60) — Прійовіч (Мітровіч, 53), Йовіч (Лазовіч, 72)

Попереджені: Міленковіч, Спаіч