Молодіжна збірна України в непростому матчі перемогла Сербію у відборі на Євро-2023 — відео

16 листопада 2021, 20:19
Молодіжна збірна України посідає друге місце в групі (Фото:УАФ)

Молодіжна збірна України з футболу здобула перемогу над однолітками із Сербії з рахунком 2:1 у матчі шостого туру відбору на чемпіонат Європи-2023.

Україна відкрила рахунок вже на 9-й хвилині. Мудрик на швидкості увірвався у штрафний та прострілив на Криськіва, який відправив м’яч у сітку.

Під завісу першого тайму українці втартили нагоду подвоїти рахунок. Арбітр призначив пенальті у ворота сербів, але Бондаренко не зумів переграти голкіпера.

На 78-й хвилині гостям зусиллями Мітровіча вдалося зрівняти рахунок, але вже за кіька хвилин Судаков знову виві «синьо-жовтих» вперед.

Українцям вдалося втримати перемогу і набрати 13 очок, з якими вона посідає друге місце у своїй відбірній групі.

Україна U21 — Сербія U21 2:1
Голи: Криськів, 9, Судаков, 81 — Мітровіч, 78
Нереалізований пенальті: Бондаренко, 45+1 (Україна)

flashscore.ua

У попередньому турі відборі на чемпіонат Європи-2023 молодіжна збірна України не змогла на виїзді перемогти Північну Македонію (1:1).