Матч, який увійшов в історію. 10 найяскравіших фото футбольного поєдинку збірних України та Швеції

30 червня 2021, 11:52

Напередодні, 29 червня, в шотландському Глазго відбувся історичний футбольний матч між Україною та Швецією, що завершився яскравою перемогою української збірної з рахунком 2:1.

Своїм тріумфом підопічні Андрія Шевченка забезпечили собі путівку до чвертьфіналу Євро-2020 — це перший випадок в історії, коли збірна України виходить в ¼ чемпіонату Європи.

НВ вибрав 10 найбільш емоційних фото з цього матчу.

1. Артем Довбик і Євген Макаренко радіють переможному голу в ворота збірної Швеції.

2. Гравець збірної України Артем Бєсєдін центрі) перед отриманням жорсткої травми від шведа Маркуса Даніельссона (ліворуч).

3. Українська команда радіє другому голу, забитому у ворота шведів.

4. Гравець української збірної Ілля Забарний радіє перемозі.

5. Шведська збірна радіє голу в ворота України. Атакуючий напівзахисник Еміль Форсберг зрівняв рахунок команд на 43-й хвилині.

6. Охоронець тримає українського вболівальника, який вибіг на поле стадіону після переможного гола Довбика у ворота шведів.

7. Воротар Георгій Бущан (ліворуч) і тренер збірної України Андрій Шевченко (праворуч) святкують перемогу в 1/8 Чемпіонату Європи з футболу.

8. Вид на ворота збірної Швеції за секунди до переможного для України голу.

9. Тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко в розпал матчу.

10. Воротар збірної України Георгій Бущан піднімає свою підвіску з хрестом після матчу.