Молодіжна збірна України з футболу перемогла Вірменію і стала лідером групи відбору на Євро — відео

7 вересня 2021, 22:37

Збірна України з футболу з рахунком 2:1 перемогла команду Вірменії в домашньому матчі відбіркового циклу на молодіжний чемпіонат Європи 2023 року.

Господарі відкрили рахунок на 20-й хвилині, коли відзначився Дмитро Криськів, але в компенсований до першого тайму час Арсен Галстян відновив рівновагу.

Синьо-жовті спробували знову вийти вперед, що їм вдалося зробити під кінець години гри з гаком завдяки голу Михайла Мудрика.

Перемога дозволила збірній України стати лідером 8-ъ групи відбору на Євро-2023 з шістьма очками після двох матчів. Раніше вона обіграла на виїзді Сербію з рахунком 1:0.

УАФ

Збірній України не вдалося вийти на Євро-2021 після виїзної поразки від Північної Ірландії (0:1) за два тури до завершення кваліфікації.

У заключному турі відбору на турнір синьо-жовті розгромили однолітків з Північної Ірландії з рахунком 3:0.