Україна втратила лідерство в групі відбору на ЧС-2018 через гол захисника Динамо

3 вересня 2017, 19:02
Збірна Хорватії вдома обіграла Косово (1: 0) і повернула собі перше місце в Групі I відбору на чемпіонат світу-2018, в якій грає Україна

Про це повідомляє Sport Arena .

Вирішальний гол у матчі забив центральний захисник Динамо Домагой Віда. На 74-й хвилині Лука Модріч виконав подачу зі штрафного, а Віда ударом головою пробив Саміра Уйкані.

Матч між Хорватією і Косово мав відбутися ще в суботу, 2 вересня, але був перерваний на 22-й хвилині через сильну зливу.

Ця перемога дозволила Хорватії повернутися на перше місце в Групі I, набравши 16 очок. У збірної України, яка йде на другій позиції, на два очки менше.

5 вересня картаті зіграють на виїзді з Туреччиною, а Косово прийматиме Фінляндію. Україна в цей же день в Рейк'явіку битиметься проти Ісландії.

Нагадаємо, що в суботу, 2 вересня, Україна перемогла Туреччину і очолила свою групу у відборі на ЧС-2018.