Україна не зуміла переграти Ірландію та залишилася лідером групи в Лізі націй

14 червня, 23:39
Збірна України втратила перші очки в нинішній Лізі націй (Фото:REUTERS/Aleksandra Szmigiel)

В матчі четвертого туру группового раунду дивізиону B футбольної Ліги націй збірна України з рахунком 1:1 зіграла внічию з Ірландією на своєму полі.

В першому таймі гості не давали особливо розвернутися господарям поля, яким не вистачало швидкості та креативності у прийнятті рішень на полі.

Та все ж, синьо-жовті могли забивати в перші півгодини матчу, та воротар суперника Келлехер спочатку потягнув удар Малиновського, а потім — Миколенка.

Ірландці скористалися проблемами опонентів в організації гри, та вийшли вперед на 31-й хвилині, коли Коллінз перехопив м’яч майже в центрі поля, обійшов кількох гравців, вийшов на ударну позицію та пробив повз Різника в сітку.

Збірна України знайшлася з відповіддю на початку другого тайму. Це Ярмоленко накрутив кількох захисників і прострілив на протилежний фланг, звідки неприкритий Довбик переправив кулю у ворота.

Підсумковий результат залишив підопічних Олександра Петракова із сімома очками на першому місці в групі, де на другій позиції з відставанням в один бал знаходиться Шотландія. На третьому рядку з чотирма пунктами — Ірландія, на четвертому — Вірменія, яка має три очки.

Україна — Ірландія 1:1

Голи: Довбик, 47 — Коллінз, 31

Турнірне становище в групі (Фото: flashscore.ua)
Турнірне становище в групі / Фото: flashscore.ua

В третьому турі Ліги націй Україна розгромила Вірменію на своєму полі з рахунком 3:0 та очолила групу.