Україна зрівняла рахунок у матчі Кубка Девіса

15 вересня 2018, 00:12

Український тенісист Сергій Стаховський у двох сетах переміг португальця Педро Соузу в матчі Кубка Девіса і зрівняв рахунок у протистоянні.

У першому сеті Стаховський впевнено переграв Соузу з рахунком 6:3. Українець взяв дві подачі суперника, програвши лише одну свою. Другий сет Стаховський провів ще впевненіше, зробивши два брейки та не програвши жодної своєї подачі - 6:2. Матч тривав 1 годину та 6 хвилин.

Сергій Стаховский (Україна) - Педро Соуза (Португалія) - 6:3, 6:2

У першому матчі протистояння Україна - Португалія Ілля Марченко в трьох сетах поступився лідеру португальців Жоау Соузі (6:4, 2:6, 3:6).

У суботу, 15 вересня, протистояння продовжиться поєдинком у парному розряді між Молчановим і Стаховським проти Еліаша і Жуана Соузи. Матч заплановано на 10:30. Пізныше відбудуться два одиночні матчі - Стаховський зіграє проти Жоао Соузи, а Марченко - проти Педро Соузи.

Перемога над португальцями дозволить Україні зберегти прописку в Першій групі. Команда, яка програє, відправиться в жовтні в ПАР, де у матчі з південноафриканцями отримає останній шанс не опуститися в Другу групу Євро-Африканської зони Кубка Девіса.

У липні друга ракетка України Сергій Стаховський програв у другому раунді турніру серії Великого шолома Вімблдон, поступившись представнику США Сему Кверрі.