Українець приніс перемогу своєму клубу в чемпіонаті Туреччини - відео

8 лютого 2019, 22:06

Український нападник Кайсеріспора Артем Кравець забив переможний м'яч у матчі 21-го туру чемпіонату Туреччини проти Фенербахче.

Екс-футболіст Динамо на 87-й хвилині відгукнувся на подачу зліва, замкнувши її ударом головою в сітку воріт. У час, що залишився Фенербахче не зміг відігратися та програв поєдинок із рахунком 0:1.

Кравець з'явився в стартовому складі Кайсеріспора та був замінений через дві хвилини після забитого м'яча. Його співвітчизник, захисник Олександр Кучер, провів на полі весь матч.

Завдяки цій перемозі команда українського нападника піднялася з 14-го на 11-те місце, відірвавшись на шість очок від зони вильоту в нижчий дивізіон.

2 лютого Кравець також забив за Кайсеріспор у чемпіонаті Туреччини, відкривши рахунок в поєдинку проти Єні Малатьяспора. Той матч завершився внічию 1:1.

Український нападник перейшов у турецький клуб в січні 2018-го року. За інформацією журналіста Ертана Сюзгюна, нападник уклав контракт на 2,5 роки.