Українська Прем'єр-ліга: Карпати програли конкуренту за виживання, Чорноморець здобув вольову перемогу над Десною - відео

5 травня 2019, 19:53

Відбулись три матчі 27 туру української Прем'єр-ліги у групі вибування.

Карпати на власному полі програли конкуренту в боротьбі за виживання - Арсеналу-Київ. "Зелено-білі" пропустили вже на 9-й хвилині, а перед свистком на перерву залишились у меншості - друге попередження заробив Мар'ян Швед.

У другому таймі гості подвоїли перевагу, а Карпати відповіли лише одним голом, зазнавши другої поразки поспіль. Загалом безпереможна серія львівського клубу у чемпіонаті України нараховує чотири матчі.

Чорноморець здобув вольову перемогу в матчі з Десною, двічі поступаючись по ходу зустрічі. Вже до 22-ї хвилини одесити поступались 1:2.

На 86-й хвилині матчу Чорноморцю вдалось зрівняти рахунок, а після цього забити ще два м'ячі та здобути перемогу 4:2. Попри це, одеський клуб залишився на останній сходинці чемпіонату.

У ще одному матчі туру Олімпік розійшовся миром із Ворсклою 1:1.

Олімпік - Ворскла - 1:1
Голи: Г. Пасіч, 65 - Чеснаков, 39

Карпати - Арсенал-Київ - 1:2
Голи: Хонгла, 83 - Вакуленко, 9, Ковпак, 75
Вилучення: Швед, 45+2 (Карпати)

Десна - Чорноморець - 2:4
Голи: А. Фаворов, 13, Гітченко, 22 - Вільхамссон, 18, 86, Павлов, 90+1, Мусолітін, 90+4

УПЛ

Напередодні в рамках 27 туру української Прем'єр-ліги Динамо не змогло перемогти Олександрію (0:0), а Шахтар розгромив Львів 5:0.