Українська Прем'єр-ліга: Олександрія вийшла на друге місце, Шахтар здобув вольову перемогу над Зорею — відео

14 вересня 2019, 19:12

Відбулись три матчі сьомого туру української Прем'єр-ліги.

У стартовому матчі дня Олександрія перемогла Дніпро-1 з рахунком 2:0. Обидва голи господарі забили у другому таймі. Перемога дозволила Олександрії піднятися на друге місце української Прем'єр-ліги.

Донецький Шахтар зумів перемогти луганську Зорю, поступаючись по ходу зустрічі 0:2. Луганці завдяки голам Владлена Юрченка та Владислава Кочергіна до 35 хвилини вели в рахунку 2:0, однак «гірники» зусиллями Тайсона відквитали один гол ще до перерви.

У другому таймі Марлос спочатку зрівняв рахунок, а пізніше Жуніор Мораес вивів донеччан уперед. На 87-й хвилині рахунок знову став рівним — Богдан Лєднєв пробив точно в кут воріт — 3:3. Однак уже через три хвилини Жуніор Мораес оформив дубль та приніс Шахтарю перемогу.

Варто відзначити, що на початку другого тайму на заміну вийшов новачок Шахтаря Євген Коноплянка.

Львівські Карпати під керівництвом нового головного тренера Романа Санжара здобули перемогу в матчі з Ворсклою з рахунком 2:1.

Полтавці перші відкрили рахунок — на 41-й хвилині відзначився Володимир Баєнко. Львів'яни зрівняли рахунок завдяки точному удару Крістіана Понде з пенальті на 70-й хвилині, а на 81-й хвилині Марвін Мартінш здобув для Карпат три очки.

Олександрія — Дніпро-1 2:0
Голи: Довгий, 54, Сітало, 77

Олександрія: Паньків — Лучкевич, Дубра, Бухав, Мірошниченко — Банада, Гречишкін, Довгий (Ковалець, 64) — Шастал (Задерака, 75), Безбородько (Сітало, 46), Третьяков

Дніпро-1: Юрчук — Лопиренок, Гуйє (Булеца, 71), Логінов — Чичиков, Вакулко, Кравченко, Шаповал — Коркішко (Сніжко, 46), Назаренко — Куліш (Супряга, 67)

Попередження: Третьяков, Гречишкін — Булеца

Шахтар — Зоря 4:3
Голи: Тайсон, 42, Марлос, 54, Мораес, 60, 89 — Юрченко, 10, Кочергін, 35, Леднєв, 86

Шахтар: П’ятов — Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко — Тете (Коноплянка, 46), Марлос, Алан Патрік (Коваленко, 79), Тайсон (Соломон, 75) — Мораес

Зоря: Шевченко — Тимчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко — Іванисеня — Кочергін, Юрченко (Чайковський, 88), Леднєв — Громов (Русин, 60), Кабаєв (Будківський, 60)

Попередження: Тайсон, Степаненко — Михайличенко, Іванисеня, Тимчик

Карпати — Ворскла 2:1
Голи: Понде, 69 (з пенальті), Мартінш, 80 — Баєнко, 41

Карпати: Підківка — Мартінш, Халл, Вакуленко, Дубінчак — Кльоц, Ді Франко (Лейоус, 90+1), Назарин (Войковіч, 77) — Дженнінгс (Бойчук, 65), Понде, Гуцуляк

Ворскла: Ткаченко — Сапай, Баєнко, Чеснаков, Пердута — Петровіч (Ндіайе, 85), Габелок — Васін (Якубу, 65), Луїзао, Ребенок — Коломоєць (Хебай, 85)

Попередження: Ді Франко, Кльоц — Коломоєць, Васін, Чеснаков

УПЛ

У попередньому турі української Прем'єр-ліги Шахтар розгромив Олімпік 4:0, а Зоря зіграла внічию 2:2 з київським Динамо.