Українська Прем'єр-ліга: Карпати врятувались у матчі з Маріуполем, Львів перервав безвиграшну серію — відео

9 листопада 2019, 19:25

Відбулись три матчі 14 туру української Прем'єр-ліги.

Львівські Карпати врятувались у матчі з Маріуполем, програючи по ходу гри 0:2. Героє львівської команди став Єгор Назарина, який спочатку забив з гри, а в компенсований арбітром час ударом з пенальті приніс «зелено-білим» нічию.

Львів обіграв Ворсклу 2:0, перервавши 8-матчеву безвиграшну серію в українській Прем'єр-лізі. Востаннє Львів перемагав ще 26 серпня, обігравши тоді Дніпро-1 з рахунком 3:2.

Клуб з Дніпра також перервав невтішну серію. Після п’яти поразок поспіль у чемпіонаті Дніпро-1 нарешті завоював одне очко, зігравши унічию 1:1 з Десною.

Маріуполь — Карпати 2:2
Голи: Чурко, 15, Мишньов, 55 — Назарина, 59, 90+4 (пен)

Десна — СК Дніпро-1 1:1
Голи: Хльобас, 48 — Шаповал, 45+2

Львів — Ворскла 2:0
Голи: Ренан, 12, Феррейра, 42 (пен)
Вилучення: Луїзао, 35, Мартиненко, 81 (обидва — Ворскла)

УПЛ

У попередньому турі УПЛ Шахтар розгромив Карпати 3:0, а Ворскла вдома програла Десні 0:1.