Українська Прем'єр-ліга: Чорноморець опустився на останнє місце, Карпати програли Десні - відео

14 квітня 2019, 23:15

Відбулись три матчі української Прем'єр-ліги у групі вильоту.

Чернігівська Десна на власному полі обіграла львівські Карпати. Нападник Картушов відкрив рахунок уже на 8-й хвилині матчу, на що Карпати відповіли уже через 11 хвилин - відзначився Швед. У другому таймі Фаворов реалізував пенальті, який виявився вирішальним у матчі - 2:1.

Арсенал-Київ здобув другу перемогу поспіль та покинув останню сходинку чемпіонату. Київський клуб обіграв Ворсклу завдяки голу Калітвінцева на 58-й хвилині. Полтавський клуб не знає смаку перемог вже у шести матчах чемпіонату поспіль.

На останнє місце Прем'єр-ліги відправився одеський Чороморець, який сьогодні не зміг перемогти Олімпік, зігравши внічию 1:1.

УПЛ

Напередодні в 24 турі української Прем'єр-ліги Динамо перемогло Маріуполь 1:0, а Шахтар розгромив Зорю 3:0.